Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка"

     Як доїхати до "Калинівки"?

 

Які документи необхідно мати дитині?

1. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

2. Путівку в табір "Калинівка".

3. "Медичну довідку на дитину, яка від'їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку" за формою 079/о (бланк довідки можна скачати з цього сайту).

4. Медичну довідку від дерматовенеролога (УВАГА! - дана довідка дійсна лише 3 дні після проходження огляду лікарем).

 

Погода в "Калинівці"

Ми в соціальних мережах:

FB

Що дати дитині в табір?

 

Слід пам'ятати, що всі дрібні, та й великі речі можуть бути втрачені або зіпсовані. Тому не давайте особливо цінних речей і ставтеся до втрат спокійно. Зате якщо після поїздки все повернеться у повній цілості - буде привід приємно здивуватися!

1. Засоби гігієни: Зубну щітку, пасту, шампунь, мило в мильниці або рідке мило, мочалку, туалетний папір, гребінець. Можна взяти 4 прищіпки. Рушник пляжний.

2. Натільна білизна: трусики, маєчки, шкарпетки, колготки - по 4-5 комплектів (кількість приблизна).

3. Одяг: Шорти - 2 пари, і хлопчикам і дівчаткам (дівчаткам для спортивних заходів). Спіднички, сукні для дівчат (в розумній кількості). Футболки, сорочки. Купальний костюм (купальник або плавки) - 1-2 шт. Светр, куртку (на випадок холодної, дощової погоди, виходу в ліс). Довгі штани або джинси. Спортивний костюм. Ошатний одяг для свят і дискотек.

4. Взуття: Зручне для спеки та прохолодної погоди (туфлі, черевики), кімнатні тапочки (сланці, в'єтнамки), спортивне взуття (кросівки, кеди).

5. Головний убір (шапочку, бейсболку, хусточку, кепку, панаму, бейсболку, бандану) від сонця.

6. Ліки: Краще ніяких ліків не брати - в таборі цілодобово є лікарі. Якщо дитині з якихось причин необхідні які-небудь ліки, то слід повідомити про це лікаря табору при передачі дитини, приготувати все необхідне і вручити вожатому перед посадкою в автобус. (Вожатий може видавати ліки дитині тільки з дозволу лікаря табору, зберігати ліки в дитячих кімнатах заборонено). Можна дати дитині лейкопластир, аскорбінку, дитячий крем, засіб від комарів (НЕ АЕРОЗОЛЬ!), крем від засмаги, сонцезахисні окуляри.

7. Гроші на розваги. (Для кращого зберігання краще гроші одразу здати на зберігання своєму вожатому у конверті з підписаним прізвищем і сумою, який буде видавати їх дитині у разі потреби).

 

НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ брати з собою в табір: великі суми грошей, дорогі прикраси (золоті сережки, ланцюжки, каблучки), дорогу електроніку (відеокамери, дзеркальні фотоапарати, ноутбуки, планшети, електронні читалки, ігри тощо).

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ привозити в табір: Ножі, ножиці та інші колючо-ріжучі предмети з будь-якою довжиною леза. Спреї (аерозольні балончики) від комарів і будь-які інші токсичні речовини. Петарди та будь-які інші вибухові речовини. Сигарети, сірники, запальнички, свічки та будь-які інші вогненебезпечні речовини. Будь-які алкогольні напої та пиво. Будь-які наркотичні речовини (якщо це медичні препарати, їх передають лікарю табору).

 

ПОРАДА: Після застібання валізи (сумки) - попросіть дитину самостійно підняти її. Якщо операція пройшла НЕуспішно - поверніться в початок і повторіть процедуру перевірки потрібності взятих речей. На 90% можна бути впевненим, що дитина понесе валізу сама. Також покладіть у валізу про всяк випадок пустий пакет (для брудної білизни). Для маленьких дітей не зайвим буде виготовити з цупкого картону бірку, на якій кульковою ручкою написати прізвище, ім'я та по батькові дитини, домашню адресу та мобільні телефони батьків (бувають різні випадки, але дитина часто забуває такі речі). Бірку тонким міцним шнуром прив'язати до ручки валізи (або сумки).

 

Як доїхати до табору "Калинівка"?

 

Заїзд дітей до "Калинівки" відбувається організовано колоною автобусів у супроводі патрульного автомобіля поліції. Жителі інших районів та областей приїжджають власним автотранспортом:

1. Їхати від географічного центру Старокостянтинова ("круг" перед кінотеатром "Мир") на північ по вулиці Грушевського.

2. Перетнути міст через річку Ікопоть.

3. Рухатися за вказівниками в напрямі Києва та Житомира по дорозі Н03.

4. Проїхати села Красносілка і Сахнівці. Проїхавши Сахнівці, на "крузі" повернути ліворуч (2-й з'’їзд), продовжуючи рух по дорозі Н03.

5. Проїхати села Самчики та Ладиги. Виїхавши за Ладиги, через 4 кілометри буде вказівник "Калинівка".

6. Повернути ліворуч та іхати ще 2 кілометри до табору через село Калинівка. На перехресті в центрі села повернути ліворуч.

7. На роздоріжжі біля криниці повернути праворуч.

8. Нікуди не звертайте і незабаром побачите в'їздні ворота "Калинівки"

Загальна відстань - 28,5 кілометрів.

 

Адреса Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (ДЗОВ) "Калинівка":

Хмельницька область,

Хмельницький район,

село Калинівка,

вулиця Лісова (в минулому Піонерська), 38.

 

Для навігації: GPS-координати - 49.789091, 27.511703

Бажаємо приємного відпочинку в таборі "Калинівка"!