Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка"

Погода в "Калинівці"

Ми в соціальних мережах:

ВК
FB

О нас

     Ваш білет до "Калинівки"

 

Влітку 2018 року табір "Калинівка" працює в три зміни:

 

І зміна - з 15 червня по 5 липня;

ІІ зміна - з 8 липня по 28 липня;

ІІІ зміна - з 31 липня по 20 серпня.

 

Вартість путівки - 3495 гривень. Тривалість зміни - 21 день.

 

gallery/ff
gallery/путівка

Як придбати путівку до "Калинівки"?

Для цього потрібно зв'язатися телефоном, факсом, електронною поштою, поштою або прийти до відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації, розпитати про наявність путівок та домовитися про табірну зміну.

Оплатити вартість путівки в найближчому відділенні банку.

Реквізити для оплати: МФО 815013, ЄДРПОУ 38076390, р/р 31552273184550, ГУ ДКСУ у Хмельницькій обл., отримувач: відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА.

Ксерокопію платіжної квитанції або чека принести до відділу освіти та отримати путівку.

 

Безкоштовні путівки

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з сімей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців та працівників внутрішніх справ, які загинули під час проходження служби мають право на безкоштовну путівку, тобто оздоровлюватися за кошти Державного бюджету. Батьки таких дітей, або особи, що їх замінюють (опікуни, піклувальники) можуть отримати безкоштовну путівку, якщо звернуться до керівника навчального закладу, в якому навчаються діти, або до відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації, управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, органів виконавчої влади інших районів за місцем проживання.

 

Як отримати безкоштовну путівку?

Перелік необхідних документів:

1. Письмова заява на ім'я директора школи (або начальника відділу освіти) з проханням надати дитині (вказати її статус) путівку на оздоровлення в ПЗОВ "Калинівка".

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Документи, які підтверджують статус дитини:

- дітям-сиротам - копія документа, що підтверджує статус дитини;

- дітям, позбавленим батьківського піклування - копія рішення суду про позбавлення батьківських прав і встановлення опіки (рішення виконкому про встановлення опіки);

- дітям-інвалідам - копія посвідчення, що підтверджує статус дитини;

- дітям з багатодітних сімей - копія посвідчення дитини та батьків з багатодітної сім’ї (довідка про склад сім'ї);

- дітям з малозабезпечених сімей - довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям;

- дітям з сімей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (техногенних аварій, катастроф), дітям військовослужбовців та працівників внутрішніх справ, які загинули під час проходження служби - копія посвідчення (документа), що підтверджує статус дитини.

 

Шановні батьки! Якщо ви бажаєте отримати путівку для своєї дитини до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка", переходьте на сторінку "Контакти". Якщо путівка вже у вас на руках, вирушайте в дорогу!